Neváhejte nás kontaktovat na +420 573 393 195 nebo autoservis@goralik.cz

Autoskla

Zná to asi každý: z auta před vámi na dálnici nebo i běžné silnici odlétne kamínek, dopadne na vaše čelní sklo a vy můžete rovnou zamířit do autoservisu. Pokud jste z Holešova a okolí, neváhejte a přijeďte kvůli výměně autoskel k nám. Provádíme výměny i opravy autoskel všech značek a postaráme se, aby vaše čelní sklo opět vypadalo jako nové.
KONTAKTUJTE NÁS

V našem autoservisu zajišťujeme i tónování autoskel, které se v posledních letech stává čím dál vyhledávanější službou. Důvodů pro tónování autoskel je hned několik: především se jedná o účinnou ochranu před ostrým slunečním svitem a ultrafialovým zářením. Pokud tedy trávíte v autě hodně času nebo v něm často vozíte děti, tónování autoskel vás ochrání před přehřátím automobilu i slunečními paprsky. Sluneční paprsky mají za následek i rychlejší blednutí interiéru, díky čemu dokáže váš vůz tónování autoskel také ochránit.

S ohříváním interiéru slunečními paprsky souvisí i provoz klimatizace v letních měsících. Pokud sluníčko do auta díky tónování autoskel nepustíte, klesne vám i spotřeba paliva s tím spojená. Dalším důvodem je zajištění bezpečnosti v případě autonehody, protože folie, které tónování zajišťují, zlepšují celkové upevnění skla. Tónování autoskel vás může zachránit i před nechtěnými nájezdy zlodějů autopříslušenství. Díky tónování autoskel zloději neuvidí, co ve voze máte a jeho obsah pro ně nebude takovým lákadlem.

Ať už máte blízko Holešov, Přerov nebo Bystřici pod Hostýnem, k nám do Hlinska pod Hostýnem to máte ze všech těchto měst opravu kousek. Přijeďte k nám ve chvíli, kdy potřebujete zajistit tónování autoskel, kompletní autoservis nebo i sháníte nové ojeté auto. U nás v Autoservisu Gořalík jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv vaším požadavkem. Naším cílem je, abyste od nás vždy odjížděli spokojení a s úsměvem na rtech!

Co nabízíme:

Provádíme výměny i opravy autoskel všech značek.
Výměna autoskla zdarma.
Oprava čelního skla od 500 Kč.
Copyright © 2018 | Autoservis Gořalík | Přerov | Holešov | Bystřice pod Hostýnem | Hlinsko pod Hostýnem
Vytvořeno u Prosa.cz