Neváhejte nás kontaktovat na +420 573 393 195 nebo autoservis@goralik.cz

Karosárna a lakovna

Kvalitní karosárnu a autolakovnu není dnes jednoduché najít. Pokud po takové pátráte v okolí Bystřice pod Hostýnem, Přerova a Holešova, tak pro vás máme dobrou zprávu – právě jste ji našli! U nás v Autoservisu Gořalík v Hlinsku pod Hostýnem provádíme veškeré karosářské práce, drobné i větší opravy i rovnání karoserie na stolici.
KONTAKTUJTE NÁS

Karosárna a autolakovna v Autoservisu Gořalík nabízí veškeré lakýrnické práce, které vás jen napadnou. Nabízíme lakování jednoho dílu i celolak kompletních vozů . Není žádný vůz, který bychom odmítli nalakovat – lakujeme všechny typy automobilů evropské i asijské výroby. Kromě toho nabízíme našim zákazníkům i tmelení a zarovnání povrchu lakovaných dílů. Nejsme amatéři a lakování provádíme v profesionálním lakovacím boxu a používáme ekologické, vodou ředitelné laky. Jen tak vám můžeme nabídnout profesionální a kvalitně odvedenou práci, na kterou jsme pyšní.

Abychom se přesně trefili do vašeho vysněného odstínu, v naší karosárně a autolakovně měříme konkrétní odstíny laku spektrometrem. Sušení nalakovaných automobilů následně probíhá buď v lakovacím boxu nebo pomocí infrazáření. Pokud si chcete auto nalakovat sami nebo prostě jen potřebujete trochu barvy pro vlastní potřeby, můžete si ji nechat u nás namíchat.

Ptáte se, kde sídlíme? Naším domovem je už od roku 1989 Hlinsko pod Hostýnem. Holešov, Přerov i Bystřice pod Hostýnem jsou od nás jen pár kilometrů, a tak se k nám sjíždějí motoristé z celého kraje. Vždy se jim snažíme poskytnout co nejlepší služby, aby byli maximálně spokojeni a opět se k nám vrátili. Tým našich zaměstnanců prochází neustále řadou školení, jejichž cílem je nejen zlepšit kvalifikaci našeho týmu, ale zároveň nabídnout našim zákazníkům i profesionální služby, které hledají.

Co nabízíme:

Karosárna:
Provádíme veškeré karosářské práce.
Drobné i velké opravy, rovnání karoserie na stolici.

Lakovna:
Provádíme veškeré lakýrnícké práce, od lakování jednoho dílu až po celolak.
Lakujeme všechny typy automobilů
- tmelení a zarovnání povrchu lakovaných dílů
- profesionální lakovací box
- ekologické, vodou ředitelné laky
- měření odstínu laku spektrometrem
- prodej a míchání barvy na zakázku
- sušení za pomocí lakovacího boxu, nebo infrazářením
Copyright © 2018 | Autoservis Gořalík | Přerov | Holešov | Bystřice pod Hostýnem | Hlinsko pod Hostýnem
Vytvořeno u Prosa.cz