Neváhejte nás kontaktovat na +420 573 393 195 nebo autoservis@goralik.cz

O nás

Autoservis Gořalík, působí na trhu již od roku 1989, nabízí komplexní služby pro všechny typy evropských, asijských i japonských vozů.

Součástí naší nabídky je jednak široké spektrum činností autoservisu a prodeje vozidel ale také celá řada služeb souvisejících s péčí a údržbou vozidla.

Autoservis Gořalík dodá jakýkoliv náhradní díl dle přání zákazníka, přičemž standardem jsou minimálně dvě cenové varianty, konečná volba pak vždy záleží pouze na uvážení zákazníka. Náhradní díly zajišťujeme jak nové originální, tak repasované, nebo nové z druhovýroby. Hlavním dodavatelem je Inter cars Česká republika s.r.o. evropská jednička v oblasti druhovýroby náhradních dílů. Samozřejmostí je pak záruka nejen na všechny náhradní díly, ale také samozřejmě na samotné opravárenské služby.

Co je to druhovýroba:
Jedná se o náhradní díly stejných vzhledových a rozměrových dispozic jako u originálních komponentů. Kvalitní druhovýroba má rovněž shodné technické vlastnosti jako originální díly. V mnoha případech dokonce pochází z totožných výrobních linek.

Cílem autoservisu Gořalík je především maximální spokojenost zákazníka. Proto například nabízíme všem zákazníkům možnost zdarma využít náš poradenský servis, nebo zajistíme náhradní vůz po celou dobu opravy. Klíčem ke spokojenosti zákazníka je pro nás profesionální přístup a vysoká odbornost všech našich zaměstnanců.

8 Důvodů proč si vybrat Autoservis Gořalík
1. Nabízíme kompletní servis vozidel všech značek a typů – opravy vozidel po haváriích, opravy elektroinstalace nejnovějších automobilů, klempířské a lakýrnické práce nebo diagnostiku pomocí nejmodernějších přístrojů.
2. Nabízíme služby pneuservisu – opravy defektů, přezutí, vyvážení, prodej nových/použitých pneumatik, prodej nových/ použitých disků.
3. Zajistíme provedení STK – vůz kompletně prohlédneme včetně měření emisí a následně provedeme technickou kontrolu
4. Poskytujeme služby čištění interiéru a exteriéru vozidla. Dále pak mytí motorového prostoru a podvozku. Nebo také renovace zašlého laku a světlometů.
5. Zprostředkujeme jednání s pojišťovnou při likvidaci pojistné události ( Jsme smluvní servis několika největších pojišťoven )
6. Zajistíme vám po dobu opravy náhradní vozidlo
7. Jsme „Zelený autoservis“ nebezpečné odpady a provozní látky ekologicky zpracováváme, veškerý další odpad třídíme a přenecháváme k dalšímu zpracování.
8. Jsme součástí servisního konceptu Q-Servis, jehož členové musí splňovat náročná kritéria počínaje úrovní servisu a konče kvalitou prováděných prací.

A dále členové sítě Ford Service Club.
Copyright © 2018 | Autoservis Gořalík | Přerov | Holešov | Bystřice pod Hostýnem | Hlinsko pod Hostýnem
Vytvořeno u Prosa.cz